Відлуння Афганських гір

a 415 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану. 

Вже 30 років віддаляють нас від подій того часу. З 1979 року до 1989 року близько ста шістдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни».  Були серед них і наші односельці.a 5

На традиційну зустріч 15 лютого до школи завітали воїни-інтернаціоналісти: Устименко О.П., Семченко А.П., Якименко О.М., їхні батьки, рідні та друзі. Спогади, кадри афганської хроніки, пісні та старі фотографії не залишили нікого байдужим.

По закінченню зустрічі, разом з вихованцями рою «Нащадки козаків», ветерани-афганці вшанували пам’ять загиблих: Баранівського Олександра – випускника Устимівської школи та Шимана Сергія – випускника Ковалівської школи.

Змінилася країна. Нові проблеми, нові трагічні події відсувають назад  ті часи. Але наша пам’ять та біль від втрат, невимовне горе тисяч сімей, що втратили своїх близьких, несплачений борг перед загиблими не дають нам права на забуття.

Слава вам, воїни – афганці! Низький уклін від усіх земляків!

a 1

 a 3

 

 

 

Фотогалерея 

   arabesko

 

2015. Creator: Dmitriy Bondarenko
By: Fresh Joomla templates