В поколіннях я озвуся

sev 1Шевченківський тиждень в Устимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів закінчився. У рамках тижня в школі до 205-ї річниці з дня народження великого Кобзаря проведено конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка, конкурс  малюнків за творами поета, літературно-музичну композицію «В поколіннях я озвуся».

Вразили своїми акторськими талантами 9-класники, які традиційно здійснили постановку п’єси Т.Шевченка «Назар Стодоля».sev 4

Махомет Анна та Навроцький Ярослав взяли участь у районному конкурсі читців поезії Т.Шевченка і здобули призові місця: Махомет Анна – І місце, Навроцький Ярослав – ІІ місце. Вони також взяли участь у поетичному марафоні «Нас єднає Шевченкове слово», який відбувся 9 березня 2019 року біля пам’ятника Тарасові Шевченку в  м.Василькові.

Також учні і вчителі школи приєдналися до відеочеленджу «Читаємо Шевченка»           ( відео розміщені на нашій сторінці Facebook).

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим  залишається сам Т.Шевченко. і вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ.

Ми впевнені, що заходи, які відбулися в школі та районі допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Григоровича у розвиток української культури, мови, державності. І ще раз переконатися, що

Поезія Шевченка – це вогник,

схожий на полум’я свічки,

що запалює душу людини.

     sev 2sev 3                                                                                   

Фотогалерея

 

 

arabesko

2015. Creator: Dmitriy Bondarenko
By: Fresh Joomla templates