Рекомендації щодо вибору професії

1.Докладаючи свої духовні і фізичні спили, ми не «витрачаємо», а розвиваємо і вдосконалюємо їх.

2.Прагнення людини має бути спрямоване не на досягнення задоволення, а на предмет та продукт корисної діяльності. Задоволення варто розглядати як таке, що супроводжує активну та корисну діяльність.

3.Щастя варто бачити не в конкретних предметах і не в стані душевного спокою, а в процесі успішної діяльності, в боротьбі за дещо хороше і краще та досягненні нових цілей.

4.Неправильно, що людина в більшій мірі живе для себе. Людина повинна приносити користь іншій людині, країні, суспільству. Життя лише для себе та заради себе ставить людину рано чи пізно в опозицію до людей і веде в глухий кут розвиток її особистості.

Подробнее: Вибір професії

Розклад уроків основної та старшої школи

на ІІ семестр 2016-2017 н/р

На льоду чатує небезпека

Восени, взимку й навесні лід на річках та озерах є небезпечним місцем для людей. Щоб не сталося непоправного лиха, дотримуйтесь наших порад.

Подробнее: Безпека на льоду

arabesko 

НАС  АТАКУЄ  ГРИП

 

Для профілактики налягайте на «пекельні» продукти: цибулю, часник, хрін та спеції (перець, корицю, кмин, карі, імбир), а за перших ознак недуги приймайте противірусні препарати.

Щоб не захворіти, ВООЗ рекомендує уникати велелюдних місць, якомога частіше мити руки з милом і промивати носоглотку сольовим розчином, уникати переохолодження та зневоднення, повноцінно харчуватися, не нервувати й не перевтомлюватися – втома та стрес послаблюють імунний захист, провітрювати приміщення і проводити вологе прибирання.

Подробнее: Грип

 arabesko

2016-2017 навчальний рік

Розклад уроків основної та старшої школи на І семестр 2016-2017 н/р

 

Роклад роботи гуртків на 2016-2017 н/р

 

 
 

 

 

 

2015. Creator: Dmitriy Bondarenko
By: Fresh Joomla templates