Устимівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Васильківського району Київської області

Устимівська середня школа була відкрита 1 вересня 1965 року.

За роки існування школи повну загальну середню освіту здобули 1022 випускники, 67 нагороджені золотою медаллю, 39 – срібною.

Учні школи є постійними учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, активні в різнопланових інтелектуальних, творчих та інтерактивних конкурсах.

З 1979 по 2008 рік школу очолював Заслужений вчитель України Дзендзелюк Микола Йосипович. Саме ним був створений, виплеканий і вихований теперішній колектив. Він залишив основну заповідь, яка стала девізом школи – школа повинна вчити голову, серце та руки.

Цю почесну місію на сьогоднішній день виконують 22 педагогічних працівники. Із них 12 мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 – звання «вчитель-методист», 4 - звання «старший вчитель», 5 – першу кваліфікаційну категорію, 1 – другу кваліфікаційну категорію, четверо спеціалістів. 6 педагогів носять почесне звання “Відмінник освіти України”.

12 вчителів школи були переможцями та призерами районного конкурсу “Вчитель року”.

З 2013 року школу визначено як базовий навчальний заклад Київської області для впровадження стандартів якості превентивної освіти, в зв’язку з чим колектив бере участь у дослідно-експериментальній роботі з проблеми «Превентивне виховання в умовах здоров’язберігаючого навчального простору», в рамках якої у навчально-виховний процес впроваджуються превентивні програми за проектом «Діалог», «Майбутнє починається сьогодні», «Захисти себе від ВІЛ», «Маршрут безпеки». Здійснюється також інноваційна діяльність Всеукраїнського рівня за проектом «Освіта для стійкого розвитку в дії» та локального рівня: «Обдарована дитина», «Розвиток краєзнавства в регіоні». Активно використовуються матеріали Україно-Польського проекту «Лідери освітніх ініціатив».

Справжнім джерелом духовності у школі є краєзнавчий музей. Тут діти отримують виховання та вивчають історію рідної землі на прикладі життя своїх односельців, родичів. Створений «Літопис випускників Устимівської школи», завдяки якому кожен має можливість пригадати своє шкільне життя, своїх учителів, переглянути фото.

В школі працюють гуртки «Юні екскурсоводи» та «Юні журналісти», краєзнавчий, туристський та хореографічний гуртки, спортивні секції районної ДЮСШ та гуртки ЦДЮТ. До послуг учнів бібліотека, читальний зал, спортзал, їдальня, спортивний майданчик. Активним є учнівське самоврядування, події життя школи висвітлюються в шкільній газеті, працює шкільне радіо, дієвими є робочі лінійки.

Трудовий колектив школи доклав і докладає чимало зусиль, енергії, щоб створити заклад освіти, який би відповідав запитам учнів, батьків, громадськості. Сьогодні школа має своє обличчя, високі досягнення і досвід роботи.

Спільними зусиллями колективу створюється імідж навчального закладу, де успішно реалізуються сучасні освітні програми і технології навчання та виховання, випускники якого знатимуть, що робити і вмітимуть самореалізуватися, щоб досягти успіху в житті.

 

2015. Creator: Dmitriy Bondarenko
By: Fresh Joomla templates